Ocenzurowana!

Zestra wykazuje niewiarygodną skuteczność – tak imponującą, że w Stanach Zjednoczonych odmówiono jej reklamowania, powołując się na względy „moralne”!! Środowiska kobiece były oburzone! Największe media, które w głównych wiadomościach potrafią puszczać reklamę Viagry dla mężczyzn, odmawiają promocji środka skutecznie działającego na kobiety!

W mediach odbiło się to szerokim echem. Zestra  była pokazywana przez znane postaci, dziennikarzy, celebyrtów: Whoopie Goldberg, Tyre Banks czy Fran Dresher głośno komentowały sytuację, a Zestra stała się synonimem prawa kobiet do rozkoszy i dowodem na podwójne standardy kierujące konserwatywnymi korporacjami medialnymi.

celebrytka_400_5
Whoopie Goldber z saszetką Zestry w starszej szacie.
celebrytka_400_2
Kris Jenner, mama Kim Kardashian, z opakowaniem ulubionej Zestry, w starszej szacie graficznej.
celebrytka_400_3
„Niania” z Zestrą.
celebrytka_400_4
Tyra Banks dyskutuje na temat Zestry.

ZESTRA dyskutowana w programie The View z Joan Rivers i Whoopie Goldberg

Zestra Rush _1Amy
“ Mam 36 lat. Zawsze dochodzenie do orgazmu zajmowało mi bardzo dużo czasu. Teraz zajmuje mi to moment. Moj mąż też to uwielbia! Mam głębsze, fajniejsze orgazmy. świetnie się z tym czuję, dzięki! Zestra działa cuda.”

Trish, Nowy Jork
„Zestra działa… działa… i działa..

Kathy – San Antonio, TX
“Nie mogę się nachwalić Zestrą. Rozpaliła moje życie erotyczne na nowo. Czuję się jak nastolatka i polecam ją wszystkim przyjaciółkom.”

Allison F, New York“
Mogę tylko powiedzieć WOW!! Przeszłam trudną operację i wszystkie leki, które biorę mają niefajne skutki uboczne na moje ciało. Przez nie miałam mniejszy apetyt na seks. Zamówiłam Zestrę pod wpływem reklamy… I byłam totalnie zaskoczona jak jest skuteczna. Obydwoje z mężem jesteśmy zachwyceni i zadowoleni. Zestra to błogosławieństwo.”

Samantha – Menlo Park, CA
“Zestra nieźle poprawiła jakość seksu – mam teraz więcej satysfakcji, mąż też jest zachwycony. Można powiedzieć, że wniosła powiew „WRRRR” do naszej sypialni ;)”

Rebecca – Washington
“ Samotna mama z 3 dzieciakami przez 12 lat, widzę jak moja własna seksualność ląduje w bagażniku… bo ciągle inne rezczy są ważniejsze. Osiągnąwszy 50-tkę odczułam duży spadek libido. Ciało jakby odpływa, pomimo wysiłków, żeby utrzymać młodość i bycie atrakcyjną. Jestem zachłyśnięta efektami Zestry. Jeśli chodzi o koszt… hm.. zastanówmy się Latte czy orgazm???”

Debi C – New Jersey
„O M A T K O, użyłam Zestry i straciłam głowę (w dobrym sensie!). Ciągle dziękuję kolezance, która mi ją poleciła.”


Tamika F – wygrała z rakiem, Maryland

“Wypróbowałam i uwielbiam. Uważam, że jest cudowna. Absolutnie czułam „Zestra Rush” i aż do dziś jest to najlepsze doświadczenie seksualne po terapii antyrakowej, jakie miałam. W ogóle, jakie miałam! Naprawdę! Dlatego jest dla mnie tak ważna.”