Działanie

Stosowanie Zestry

Nałóż Zestrę (w ilości preferencyjnej – od 2 lub 4 pompek) na łechtaczkę i labię (wargi sromowe) przed lub w czasie gry wstępnej. Może być użyty w czasie seksu waginalnego, stymulacji dłonią lub masturbacji. Efekt działania poczujesz w ciągu 3 do 5 minut, z najitensywniejszymi wrażeniami przy ok. 10 minucie. Uczucie może trwać nawet do 45 minut.

Jeśli w czasie seksu używasz lubrykantów lub olejków, nałóż Zestrę najpierw, odczekaj 5 minut aż zacznie działać, po czym zaaplikuj drugi środek, który chcesz używać. Zestra musi być nakładana najpierw jeśli chcesz poczuć efekt Zestra Rush.


WomanPinkBackground

Działanie:

Działanie Zestry zostało potwierdzone klinicznie:

  • pełną skuteczność zanotowano na 70% kobiet..

Wykonano dwa badania kliniczne, które dowiodły, że Zestra znacząco pozytywnie wpływa na pożądanie kobiety, jej podniecenie i satysfakcję seksualną. Zestra jest polecana przez lekarzy i kobiety-ekspertki związane z seksualnością i ochroną zdrowia.

FAKTY NA TEMAT BADAŃ

  • Przeprowadzone na ponad 200 kobietach w czołowych ośrodkach badawczych USA
  • 70% potwierdziło poprawę satysfakcji seksualnej – w badaniu kobiety próbowały Zestrę po kilka razy i za każdym razem raportowały o jej skuteczności.
  • W badaniach wzięły udział kobiety  w różnym etapie życia, w różnym wieku, różnym stanie zdrowia i położenia życiowego.  Uwzględniono też kobieyt, które zażywały długoterminowo leki obniżające libido.

Zestra – podsumowanie wyników badań klinicznych

Rezultatem pierwszych testów klinicznych – małego badania pilotażowego kobiet deklarujących problemy natury seksualnej oraz nie wnoszących wątpliwości w swoje życie seksualne – opublikowano w 2003 roku w Biuletynie Seks oraz Terapia Małżeństw. W 2007 roku duże badanie przeprowadzono w 13 czołowych centrach  badawczych.  Wyniki badania  opublikowano w 2010 roku.

Przeczytaj publikację badania – po angielsku – tutaj.

WNIOSKI PO BADANIACH

Zestra wzmaga podniecenie, pobudzenie i satysfakcję, wg tych badań. Działa tak, że maksymalnie podwyższa kobiecą responsywność na dotyk i wrażliwość – dzięki temu wszystkie wrażenia z bliskości dzięki Zestrze stają się intensywne i głębokie.

Po nałożeniu Zestry na łechtaczkę i labię (wargi sromowe) efekt Zestra Rush rozpoczyna się dla większości kobiet w ciągu 3-5 minut i trwa do 45.

Partnerzy kobiet używających Zestrę zauważają stymulujące doznania produktu również na sobie – jeśli penis zostanie nasmarowany Zestrą podczas stosunku. Buteleczka wystarcza na 12 aplikacji