Działanie

Stosowanie Zestry

Nałóż Zestrę (w ilości preferencyjnej – od 2 lub 4 pompek) na łechtaczkę i labię (wargi sromowe) przed lub w czasie gry wstępnej. Może być użyty w czasie seksu waginalnego, stymulacji dłonią lub masturbacji. Efekt działania poczujesz w ciągu 3 do 5 minut, z najitensywniejszymi wrażeniami przy ok. 10 minucie. Uczucie może trwać nawet do 45 minut.

Jeśli w czasie seksu używasz lubrykantów lub olejków, nałóż Zestrę najpierw, odczekaj 5 minut aż zacznie działać, po czym zaaplikuj drugi środek, który chcesz używać. Zestra musi być nakładana najpierw jeśli chcesz poczuć efekt Zestra Rush.

Działanie Zestry – Zwiększ Libido Naturalnie

WomanPinkBackground

Klinicznie Potwierdzona Skuteczność:

Działanie Zestry zostało potwierdzone klinicznie: pełną skuteczność zanotowano u 70% kobiet. Wykonano dwa badania kliniczne, które dowiodły, że Zestra znacząco pozytywnie wpływa na libido kobiet, ich podniecenie oraz satysfakcję seksualną. Zestra jest polecana przez lekarzy i kobiety-ekspertki zajmujące się zdrowiem seksualnym. Jest też polecana przez użytkowniczki.

Badania:

  • Przeprowadzone na ponad 200 kobietach w czołowych ośrodkach badawczych w USA.
  • 70% uczestniczek potwierdziło poprawę satysfakcji seksualnej po zastosowaniu Zestry, raportując jej skuteczność po kilkukrotnym użyciu.
  • W badaniach wzięły udział kobiety na różnych etapach życia, w różnym wieku, o różnym stanie zdrowia i położeniu życiowym. Uwzględniono także kobiety zażywające długoterminowo leki obniżające libido.

Zestra – Podsumowanie Wyników Badań Klinicznych:

Rezultaty pierwszych testów klinicznych, czyli małego badania pilotażowego z udziałem kobiet deklarujących problemy seksualne oraz kobiet bez takich problemów opublikowano w 2003 roku w Biuletynie Seks oraz Terapia Małżeństw. Były niezwykle obiecujące, dlatego w 2007 roku przeprowadzono duże badanie w 13 czołowych centrach badawczych. Wyniki opublikowano w 2010 roku.

Przeczytaj publikację badania (po angielsku) tutaj.

Wnioski z Badań:

Zestra wzmaga podniecenie, pobudzenie i satysfakcję seksualną oraz poprawia libido kobiet w dłuższym czasie. Działa tak, że maksymalnie podwyższa kobiecą responsywność na dotyk i wrażliwość, co sprawia, że wszystkie doznania z bliskości stają się intensywne i głębokie.

Po nałożeniu Zestry na łechtaczkę i wargi sromowe efekt Zestra Rush rozpoczyna się dla większości kobiet w ciągu 3-5 minut i trwa do 45 minut.

Stymulujące Doznania dla Partnerów:

Partnerzy kobiet używających Zestrę również zauważają stymulujące doznania, gdy posmarują penis produktem podczas stosunku. Buteleczka Zestry wystarcza na 12 aplikacji.