Lepszy orgazm

babeczka_niewysokaZestra, nazwana wiagrą dla kobiet, jest pierwszym produktem zwiększającym kobiece uczucie pożądania i podniecenia, którego działanie zostało poddane badaniom klinicznym, które potwierdziły jego działanie. Lekarze i eksperci chorób kobiecych zalecają Zestrę, a kobiety, które ją używają przeżywają charakterystyczne uczucie nazwane przez producenta środka “Zestra Rush™” (Podniecenie Zestra)

Olejki esencjonalne- mieszaniny aktywnych bilogicznie substancji i związków roślinnych. Stosowane w aromaterapii i kosmetyce, posiadają wszechstronne działanie.

Unikalna i opatentowana mieszanka naturalnych olejów roślinnych i ekstraktów, które powodują głębokie i przyjemne doznania. Roślinne składniki Zestry zawierają: Olej z nasion ogórecznika, Olej z wiesiołka dwuletniego, Ekstrakt z dzięgla, ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, teobromina i anty oksydanty, Witamina C oraz Witamina E. Roślinne składniki Zestry są nietoksyczne i bezpieczne dla ciała – razem tworzą kompozycję, która pobudza kobiety do przyjemności.